Pogoda w Sieci

Aktualności

Pogrom Pogody, lecz słaba końcówka

• autor: LZSPogodaNasutowo, 2012-09-24 19:19

Spotkanie ligowe pomiędzy Pogodą Nasutowo, a Jantarem Siemyśl był bardzo ciekawy ze względu ja ilość bramek trafionych w meczu. Pierwsza połowa meczu była wyrównana, Pogoda grała pod silny wiatr i remis był bardzo dobrym wynikiem (2:2). Druga osłona meczu wyglądała natomiast korzystniej dla gości, gdyż to warunki "pogodowe" były lepsze dla Nasutowian.  Przy stanie 2:8 Nasutowo zrobiło zmiany co poskutkowało słabą grą i stratę 3 bramek w samej końcówce, lecz zwycięstwo cieszy i 3 punkty pojechały do Nasutowa. Dodamy również że gra w obronie daje dużo do myślenia oraz że to się zmieni w najbliższym meczu z Bajglem II Będzino jak dotychczasowym spadkowiczem. Chociaż na portalu ligowiec.net uzytkownicy zacieszają, że pierwszy skład bajgla ma przerwe i co nie którzy wystąpią w rezerwach to i tak to nie sprawia żadnego problemu, Pogoda Nasutowo to solidny klub i nie z takim rywalem sobie dawali rade. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie Pogoda rywalizowała z pierwszym składem Bajgla i w pierwszym meczu zremisowała (3:3), a w drugim wygrała (7:1), lecz nie wiadomo do końca z jakich przyczyn KOZPN zweryfikował mecz jako walkower na korzyść Będzina.